LOKALITA


Lokalita patří k těm žádanějším na území hlavního města Prahy – jedná se o součást Městské části Prahy 13, kde v nedávné době byly dokončeny bytové domy i jiných developerů. Zároveň se v uvedené lokalitě budují i další rezidenční objekty – rodinné domy.

Městská část Stodůlky se vyznačuje dynamickým rozvojem, který je dán především prodlouženou trasou metra linky „B“ na Zličín. Dotčené pozemky se však nachází v severní části k.ú. Stodůlky při ul. Plzeňská, což naopak umožňuje i využití nedávno dokončené trasy metra linky „A“ – Motol.

Daná lokalita nabízí velmi dobré spojení směrem na ruzyňské letiště a také napojení na pražský okruh s dostupností D5 a D7. Bezprostřední okolí se vyznačuje velmi dobrou, již existující občanskou vybaveností (základní škola, mateřská škola, nákupní centrum se supermarketem Albert, lékárnou, bankou). Atraktivnost lokality je zvýšena blízkostí OC Metropole Zličín či OC Řepy.

MHD DOSTUPNOST

Přímé autobusové a tramvajové napojení na metro Stodůlky, Zličín nebo Nemocnice Motol, a to jen 3 minuty pěšky od domu.

NÁKUPNÍ MOŽNOSTI

V blízkosti jedno z největších OC v Praze Metropole Zličín – centrum módy a zábavy.

DOPRAVNÍ DOSTUPNOST

Přímé spojení do centra – lokalita Anděl a dobré napojení na D5 směr Plzeň i na Pražský okruh.

ZELEŇ V BLÍZKOSTI

Nedaleko se nachází aktivní Lesopark Řepy, v kterém si můžete kromě příjemného odpočinku i zasportovat. Kromě toho se také v blízkosti nachází velký přírodní park Košíře-Motol.

PĚŠKY DO 10 MIN

V docházkové vzdálenosti naleznete veškerou občanskou vybavenost – obchody s potravinami, SŠ, MŠ, dětská hřiště, lékárny, restaurace, kavárny a mimo jiné i zeleň a sportovní centrum.

MÁTE OTÁZKY?

Pro více informací nás neváhejte KONTAKTOVAT. Jsme tu pro Vás!

DOBRÁ ZPRÁVA, MÁME ÚSPĚŠNĚ ZKOLAUDOVÁNO!

Projekt  je také úspěšně vyprodán!